درباره ما

مقدمه‌ای از ما که

شگفتی‌ها را به روی شما می‌گشاید

درباره ما

شرکتی دانش‌محور، جوان، خلاق،‌ در مسیر رشد و شکوفایی

حساب آرایان چرتکه زاده افکار مشترک ایوب نظری و جمعی از همکاران در زمستان سال ۹۱ می‌باشد، آنچه در حال حاضر خلاق‌ترین موسسه ارائه خدمات حسابداری در ایران است. استفاده از کارشناسان خبره، خدمات متمایز و مسئولیت‌پذیری سه رکن اصلی در تولد حساب آرایان چرتکه بوده است.

ما همواره ارائه خدمتی با کیفیت و متناسب با مقتضیات مشتری را وظیفه اصلی خود می‌پنداریم و سعی می‌کنیم با توجه کردن به نیازها و شرایط مشتریان درک درستی از وضعیت ایشان حاصل کنیم تا بتوانیم نقشه راه مناسبی را برای حل مشکلات شما ارائه کنیم.

سرویس برون‌سپاری حسابداری

از همراهی یک دپارتمان حسابداری حرفه‌ای لذت ببرید، در حالی که هیچ حسابداری را استخدام نکرده‌اید.

شما می‌توانید با استفاده از سرویس برون‌سپاری حسابداری حساب آرایان چرتکه همواره از مزایای داشتن یک سیستم مجرب حسابداری استفاده کرده و بجای تمرکز بر روی رفع مشکلات واحد حسابداری خود، بر روی گسترش کسب‌و‌کارتان متمرکز شود چون کارشناسان خبره حساب آرایان چرتکه این موضوع را برای شما حل کرده است.

سرویس مشاوره مالیاتی

موفقیت در صدها فقره پرونده مالیاتی شرکت ها با موضوعات و اصناف مختلف باعث شده تا سرویس مشاوره مالیاتی را نقطه قوت حساب آرایان چرتکه بدانیم. ما می کوشیم تا با رعایت کامل قوانین مالیاتی کشور و استفاده از تمام راهکارها و دستورالعمل های آن، با پرداخت حداقل مالیات کسب و کار شما را در مسیر امن مالیاتی قرار دهیم.

مشاوره کسب و کار

آنچه تا کنون از خدمات حسابدران پاره وقت تجربه کرده اید خدمات دفترداری نام دارد. اما هم اکنون می توانید با استفاده از سرویس مشاوره کسب و کار در حوزه حسابداری حساب آرایان چرتکه، همواره یک مدیر مالی با تجربه را همراه خود داشته باشید.

امروزه استفاده از مشاوره در حوزه های مالی، مالیاتی و بیمه ای در تمام تصمیم گیری های شرکت ها ضروری و غیر قابل انکار است، حساب آرایان چرتکه مفتخر است تا این نقش را به طور کامل برای شرکت های علاقمند ایفا کند.

درخواست خود را ارسال نمائید

می‌خواهید عضوی از تیم ما باشید؟

حساب آرایان چرتکه برای تکمیل تیم خود، به دنبال افرادی جوان، خلاق و پرتلاش می‌‏گردد. ما در حساب آرایان چرتکه به کار تیمی اعتقاد داریم و باور داریم که موفقیت فقط با وجود یک تیم خوب، امکان‌پذیر است. اگر احترام و پشتکار از خصوصیت‏‌های شماست، اگر باور دارید می‌‏توانید در حوزه خدمات حسابداری فردی تاثیرگذار باشید و اگر همواره در کنار رشد شغلی به دنبال رشد شخصی هستید حساب آرایان چرتکه می‌‏تواند فضایی مناسب برای برآورده‌کردن این انتظارات باشد.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

شرایط عمومی

۱- جوان هستید؟ (۲۲-۳۵)

۲- فارغ التحصیل رشته‌های مالی هستید؟ (حسابداری-حسابرسی-مدیریت)

۳- دوره های تخصصی حسابداری را گذرانده اید؟

۴- با نرم افزارهای آفیس آشنایی کامل دارید؟

۵- خنده رو و خلاق هستید؟

۶- منظم و آراسته هستید؟

بی‌صبرانه منتظر بررسی فرم مشخصات شما هستیم